Visjaudīgākais akumulatora skrūvgriezis 20 W: Dnipro-M CD-200 BC ULTRA

0
1456

Aplūkosim rakstu par instrumentu, kas savā ziņā ir leģendārs. Stāsts ir par CD-200 BC ULTRA akumulatora skrūvgriezi. Uzreiz pēc pārdošanas uzsākšanas dotais modelis kļuva par pārdošanas hitu visos mūsu veikalos, un kļuva par neatņemamu instrumentu daudzās darbnīcās, un par iecienītāko darba rīku mūsu meistariem.

Bezsuku dzinējs — uzticamības ķīla

Modelis CD-200 BC ULTRA ir visspēcīgākais un viskompaktākais 20 W sērijā. Šim skrūvgriezim ir bezsuku dzinējs, kurš nepārkarst. Tādēļ skrūvgriezi var izmantot darbam ilgāku laiku. Šāda tipa dzinējs ir daudz energoefektīvāks. Pateicoties šai īpašībai, samazinās akumulatora patēriņš līdz 50%. Par cik skrūvgrieža motors ir bezsuku, tā ekspluatācijas laiks ievērojami palielinās. Pateicoties pārslodzes stabilitātei, ir palielinājies arī paša dzinēja ekspluatācijas laiks.

Kādas ir modeļa CD-200 BC ULTRA pamata specifikācijas?

Skrūvgrieža maksimālais griezes moments ir 60 Nm. Rezultātā var strādāt ar lieliem stiprinājumiem, tajā skaitā ar turbo skrūvēm. Skrūvgriezis ļoti viegli veic urbumus kokā līdz 35 mm, kā arī metālā līdz 13mm.

2 ātrumi un griezes momenta ierobežotājs

Instrumentam ir divi ātrumi:

  • Ar pirmo ātrumu (500 apgr./min.) tiek sasniegts maksimālais ieskrūvēšanas spēks.
  • Otrais ātrums (1700 apgr./min.) ir piemērots dažādu materiālu urbšanai.

Griezes momenta ierobežotājs pasargās materiālu un stiprinājumus no bojājumiem.

Ātrspīlējošā patrona — raits darbs

Modelis CD-200 BC ULTRA ir aprīkots ar vienuzmavas metāla patronu, kas ir izturīga pret bojājumiem, un uzgali var nomainīt ar vienu roku. Uzgaļa maksimālais diametrs ir 13 mm, un funkcija Lock System stabili nofiksē patronu un novērš tās atskrūvēšanos slodzes apstākļos.

Ergonomisks modelis, komfortabls darbam

Skrūvgriezis ir viegls un komfortabls, tas sver tikai 1,1 kg un tam ir ērts gumijas rokturis. Pateicoties gaismas diodei skrūvgrieža apakšējā daļā, darbs nepietiekama apgaismojuma apstākļos kļūst vēl ērtāks. Visi šie apstākļi ir noteicošie ilgstošam un komfortablam darbam.

Akumulatori modelim CD-200 BC ULTRA

Akumulatori, kuri ir saderīgi ar šo skrūvgriezi:

  • Vispieejamākais modelis — BP-220 2 Аh. Tas ir piemērots nelieliem un viegliem darbiem.
  • Daudz labāka izvēle ir modelis ВР-240 4 Аh. Šis akumulators atklāj skrūvgrieža potenciālu un ir piemērots plašam uzdevumu un darbu spektram.
  • Ja vēlaties iegūt maksimālo autonomitāti un strādāt ar pilnu jaudu, tad izvēlieties modeli VR-260 6Ah.
Аккумуляторные батареи для CD-200 BC ULTRA

Šādiem akumulatoriem nav uzlādes atmiņas. Tiem ir aizsardzība pret pārlādēšanu, pilnīgu izlādēšanos, pārkaršanu un īssavienojumu. Akumulatori ir pilnībā pārklāti ar gumiju, kas nodrošina lielāku instrumenta stabilitāti uz virsmas. Ērtākai lietošanai, uz baterijas korpusa ir paredzēts uzlādes līmeņa indikators. Ja meklējat patiešām efektīvu modeli un vēlaties, lai pie rokas vienmēr būtu kvalitatīvs instruments, iegādājieties CD-200 DC ULTRA. Iepazīstieties ar skrūvgrieža uzticamību un iegūstiet uzticamu palīgu uz ilgu laiku.